EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Nisan 2014 Perşembe

HAFTANIN KONUK YAZARI: ''SANEM AYDIN''Müzikle tanışmam da ailemin büyük desteği oldu.Annemin müziğe olan ilgisi nedeniyle evimizde her türlü müzik dinlenirdi ve hemen hemen her sanatçının kaseti vardı.Kasetlerle haşır neşir olmak ilk okul yaşlarında en büyük keyfim olmuştu.Türk batı müziği ve Türk Sanat Müziği dinleyerek büyüdüm ağırlıklı olarak.Çok küçük yaşlarda çok geniş bir repertuara sahip olmuştum bile.


Orta okul yıllarında, şimdiki adıyla ilköğretim yıllarında, babamın aldığı doğum günü hediyesi olan org müzikle bağımı daha da güçlendirdi.Kulaktan şarkılar çalmaya başlayınca nota eğitimi aldım. Daha sonra İstanbul Üniversitesi korosunda çalışmalara başladım ve aldığım eğitim müzikle aramdaki bağı daha da   İlerilere götürdü.

6 yıl süren koro çalışmaları benim kendimi keşfetmemde önemli zemin hazırlamıştı ve kendimi söz yazarken ve beste yaparken bulmuştum.Söz yazmaya ve beste yapmaya başladığım 2005 yılında İlk sahne deneyimime Trt Fm'de verdiğim mini konserle başlamıştım.Birçok konser verdim peşi sıra ve konserlerin ilgi görmesi ilk albümüm olan 'bitti derken...' İn oluşmasında etkili oldu.2011 de çıkan bu albümümdeki çıkış şarkım 'duygularımla' idi.Bu çalışmamda gördüğüm büyük sevgi ve ilgi ikinci çalışmamı yapmamda vesile oldu.

Ekim 2013' de çıkan 'Kaderin Cilvesi' adlı single çalışmam digital olarak yerini aldı müzik dünyasında.Kliplendirilen şarkımın söz ve bestesi bana ait.Sevgili kardeşim Sinem, menajerim ve kardeşim olarak desteğini hiç esirgemedi bu çalışmamda ve tüm çalışma boyunca yanımdaydı.
2014 yılında bestelerimin bir kısmını albümleştirme isteğimle beraber, yeni projeler yapmak için sabırsızlanıyorum.dinleyicilerimden gördüğüm sevginin ve ilginin beni yeniliklere ve daha büyük başarılara iteceğine eminim.

Başarılarım,hayallerimin gerçekleşen bölümüdür.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe