EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Mart 2014 Perşembe

ŞEBNEM KESKİN ''SONUNA KADAR''


Boyut Film imzası ile gösterime girecek olan ''Sadece Sen'' kısa sürede müzikleri ile konuşulmaya başlandı. 90'lı yıllarda Ferda Anıl Yarkın tarafından seslendirilen ve dönemin kült şarkılarından birisi haline giren ''Sonuna Kadar'' söz konusu filmde Şebnem Keskin tarafından yeniden yorumlandı. Bir Mustafa Sandal bestesi olan ''Sonuna Kadar'' video klibi ile müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

Filmin yönetmenliğini çektiği başarılı reklam filmleriyle adından söz ettiren Hakan Yonat yaptı. Filmin yapımcılığını Murat Tokat, senaryosunu ise beyazperde de gişe başarısı elde etmiş Romantik Komedi film serilerinin yazarları Ceren Aslan ve Aslı Zengin kaleme aldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe