EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Mart 2014 Pazartesi

SAPAN ''ANLIK İZLER''


Deezer Türkiye'nin lansman partisinde sahne alarak yeni şarkılarını dinleyici ile tanıştıran Sapan, ilk albümü ''Anlık İzler''i 24 Mart Pazartesi yayınlıyor. 2010 yılında   Baykal Ada, Cihan Deniz, Hikmet Altınyıldız tarafından kurulan grup, müzik tarzlarını indie- rock olarak tanımlıyor. 2012 yılında ''Miller Music Factory'' yarışmasında birincilik, ''2. Be the Band'' yarışmasında ikincilik kazanan Sapan, dijital platformlardan yayımlanan albümlerinin ilk video klibini ''Yağmur'' isimli şarkılarına çekmeye hazırlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe