EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Mart 2014 Cumartesi

SAE İSTANBUL & CÜNEYT KARAYALÇIN WORKSHOP'U!


''Uygulamalı Eğitim'' felsefesi ile 26 farklı ülkede ve Türkiye'de eğitim veren SAE İstanbul, düzenlediği workshoplarla da adından söz ettiriyor. Bu zamana kadar çok sayıda önemli sanatçıyla yürüttüğü çalışmaların yanı sıra, kendi projeleri ve prodüksiyonlarıyla da dikkat çeken başarılı müzisyen Cüneyt Karayalçın, “Bas Gitar Kayıt Teknikleri” başlıklı özel bir seminer gerçekleştiriyor. 

SAE İstanbul ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşecek seminerde bas gitar kayıt sürecini çeşitli persepektiflerden ele alacak olan Karayalçın, farklı prodüksiyon türlerinden enstrüman bakımına, kullanılan kayıt teknolojilerinden efektlere kadar birçok konuya değinecek. Saat 19:00'da Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü - Ensemble Room'da gerçekleşecek etkinlik için en geç saat 18:00'e kadar aşağıda bulunan bağlantı üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor :

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe