EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Mart 2014 Çarşamba

ONE LOVE FESTİVAL 13'ÜN İLK SÜRPRİZLERİ AÇIKLANDI!


Festival denilince akla ilk gelen organizasyonlardan ''One Love'' bu yıl da adından söz ettirmeye başladı. ''Türkiye'nin En Uzun Soluklu Şehir Festivali'' olarak lanse edilen festival 14-15 Haziran'da Parkorman'da gerçekleşecek. Festivalde yer alacağı duyurulan ilk isimler ise Ortadoğu’nun uluslararası düzeydeki ilk yıldızı, “Suriyeli Techno” tanımıyla özdeşleşen “Omar Souleyman” ve üretkenliğiyle elektronik müzik dünyasının en önemli isimlerinden biri haline gelen Simon Green; diğer adıyla “Bonobo” oldu. 

Festivalin, müzik severlere bu yıl bir sürprizi de var. Katılımcılar One Love Clubhouse  kategorisinde, yeşillikler arasında özel olarak dekore edilen dağ evi alanında rahat oturma grupları, dans pisti, lezzetli yemek ve içeçecekler, özel bar ve konforlu dinlenme ortamının tadını çıkaracak. 

Festival’i One Love Clubhouse ayrıcalıklarıyla yaşamak isteyenler için ise sınırlı sayıdaki bilet satışı 9 Nisan itibarıyla başlayacak. 

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe