EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Mart 2014 Pazartesi

ETKİNLİK : METAL ALL STARS


Metal All Stars, Heavy Metal efsanelerinin liste başı şarkılarını, metal efsanelerinin etkileyici bir sahne şovu eşliğinde dünyadaki metal severlerle izlemek şansı sunuluyor. Esen Entertainment tarafından gerçekleştirilecek Metal All Stars İstanbul konseri, fanları kadar, katılan sanatçıların da heyecanla beklediği, unutulmaz bir konser olacak.

Metal All Stars” kapsamında sahne alan gruplara ilaveten, Mötley Crüe’den Vince Neil’in de 2014 Avrupa turunun, İstanbul’un da dahil olduğu bazı Showlarında konuk sanatçı olarak, sevdiğiniz Mötley Crue hitlerini çalıyor olacak.

Tüm zamanların en iyi metal klasiklerinin sergileneceği konserde, aynı zamanda Little Kids Rock, Toys for Tots, IAVA ve benzeri bir çok yardım kurumuna fon sağlayan Ride for Dime Inc.’e yarar sağlamak için çeşitli açıkartırmalar da düzenlenecek.

Metal All Stars turnesi için; ANTHRAX’dan Joey Belladonna; “Tüm diğer metal efsaneleri ile birlikte Avrupa’yı sarsmak için sabırsızlanıyorum! Çok delice olacak ve fanlar için yaşamları boyunca kalacak tek fırsat bu!” dedi.

KESİNLEŞEN METAL ALL STARS EUROPE 2014 TUR TARİHLERİ :
23 Mart   Sofya, Bulgaristan – Armeec Hall
24 Mart   Bükreş-Romany – Rom Expo
26 Mart   Lodz,Polonya – Atlas Arena (*)
28 Mart  Gdańsk,Polonya – Ergo Arena (*)
29 Mart  İstanbul, Türkiye – KüçükÇiftlik Park (*)
1  Nisan   Minsk Sports Palace - Minsk Belarus
3   Nisan   Stockholm, İsveç – Hovet (*)
5   Nisan Riga, Litvanya – Arena Riga (*)
6   Nisan  Helsinki, Finlandiya – HartwalAreena (*)
8   Nisan  Saint Petersburg, Russia – YBL Arena (*)
9   Nisan   Moscow, Rusya – Live Arena (*)
(*) ile belirtilen organizasyonlarda Mötley Crüe’dan Vince Nail özel konuk sanatçı olarak katılacaktır. 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe