EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Mart 2014 Cuma

ALPER KÖMÜRCÜ ''MAT''


Bu zamana kadar müzik dünyasında aranjör olarak tanınan ve İskender Paydaş'la çeşitli çalışmalar yapan Alper Kömürcü, ilk solo albümü ''Mat''ı Esen Müzik etiketi ile yayımladı. 10 enstrümantal eserden oluşan albümde İskender Paydaş, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli, Cihan Sezer gibi isimler düzenlemeleri ile imzaların attılar. Alper Kömürcü'nün Mat albümünde daha çok başka isimler tarafından seslendirilmiş dört eser de yer alıyor.
Alper Kömürcü hakkında İskender Paydaş ve Atilla Özdemiroğlu düşüncelerini şu cümlelerle ifade etti.

‘Alper, yumuşak stili, güzel keman icrasıyla iyi bir iş çıkarmış ve sizi hoşlanacağınız sulara davet ediyor…” (Atilla Özdemiroğlu)

‘‘Derinlikli duyguları notalara döken, mütevazı ve güçlü bir sanatçıdır Alper. Şarkılarında da o sessiz güce, notaları ustaca kullanışına tanık olacak dinleyici. ‘’(İskender Paydaş)
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe