EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Şubat 2014 Pazartesi

ZEYNEP CASALİNİ VE HAKAN GİRİT ''YANIMDA KAL''

Türk popunun önemli vokallerinden Zeynep Casalini ve Grup Piramit in solistliğini yapmış Hakan Girit'in teklisi ''Yanımda Kal'' dinleyici ile buluşuyor. Söz ve Müziği Hakan Girit’ e ait şarkının klibi, Bodrum’da 24 saat süren bir çalışma ile yönetmen Tunç Küçükaslan tarafından gerçekleştirildi. 
Sanat yönetmenliğini Özge Konakçı, Görüntü Yönetmenliği; Halit Aktı ve yardımcı yönetmenliği; Bilgehan Yılmaz tarafından yapılan klibin kameramanlığını Serkan Kesoğlu ve Sertaç Karabulut üstlendi. Zeynep Casalini ve Hakan Girit, “Yolculuk” adını verdikleri projelerini Bodrum’dan sürdürmeye devam edeceklerini “Ailelerimizle birlikte Bodrum’daki yaşam bizim hayat kaynağımız, müziğimiz için de vazgeçilmez bir yer olduğunu” söylüyorlar .
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe