EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Şubat 2014 Salı

SPOTIFY & PACEMAKER MARKALARI GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR!
2013 yılı dijital dünyanın taşlarının yerinden oynadığı, şarkıların dinlenme sayılarından, videoların tıklanma sayılarına kadar tüm rakamsal istatistiklerin sorgulandığı belki de pek çok gerçek olmayan bilginin kullanıcı ile paylaşıldığı gerçeğinin gün gibi ortaya çıktığı bir yıl oldu. 
Bu gelişmelerle  birlikte Türkiye pazarına Deezer, Spotify gibi yeni oyuncuların girmesi ve pazar paylarını büyütmek için ciddi çalışmalarda bulunmaları, ürünlerini sürekli geliştirmeye çalışmaları da dinleyicilerin lehine ilerleyen gelişmelerdi. 2014’ün ilk aylarında da bu ürün geliştirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bunun son örneğini Spotify’da görüyoruz. İlk taşınabilir DJ cihazını piyasaya sunan İsveç firması Pacemaker, Spotify ile ortak bir çalışmaya imza atıyor ve  ve Pacemaker iPad uygulamasını müzikseverlere sunuyor. 

 Ürünün özelliklerini ise aşağıda bulabilirsiniz;
        Ücretsiz: Pacemaker iPad uygulaması tamamen ücretsiz olarak müzikseverlere sunuluyor. Kullanıcılar, Pacemaker içerisinde yer alan Uygulama Mağazası’ndan efekt, filtre ve kullanım yükseltme ve satın alma seçeneğine sahip olabiliyor.
        Tasarım ve Teknoloji: Oldukça detaylı tasarlanmış arayüzü ve güçlü miks cihazıyla Pacemaker iPad uygulaması kolay kullanım özelliği ve kullanıcıların isteklerine daha duyarlı bir yapıya sahip. 
        Ücretsiz Spotify Premium deneme sürümü: Pacemaker iPad uygulaması Spotify Premium deneme sürümü ile birlikte yükleniyor, böylece kullanıcılar hemen şarkıları miks yapmaya başlayabiliyor.
        Lokal dosyalar: Pacemaker iPad uygulaması ile hem iTunes hem de Spotify’dan elde edilen müzik parçaları miks edilebiliyor.

Ahmet Erten/Hayat Müzik/2014
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe