EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Şubat 2014 Salı

NİL KARAİBRAHİMGİL '' KANATLARIM VAR RUHUMDA''

 
14 Şubat'ta vizyona giren ''Bi Küçük Eylül Meselesi'' filmine özel bir şarkı hazırlayan Nil Karaibrahimgil ''Kanatlarım Var Ruhumda'' şarkısını kliplendirdi. Kısa sürede sosyal medyada büyük ses getiren ve beğenilen şarkının söz ve müziği Nil'e, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait. Yönetmenliğini Cem Karcı'nın üstlendiği video klip Kilyos'ya çekildi.

Nil Karaibrahimgil’in, filmde Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı Eylül karakterine ithafen yazdığı “Kanatlarım Var Ruhumda” adlı şarkı en az film kadar kendinden söz ettirecek. Yönetmen Kerem Deren’le biraraya geldikten sonra filmin hikayesini ve Eylül karakterini her ayrıntısıyla analiz eden Nil Karaibrahimgil yeni şarkısı için “ Bi küçük Eylül meselesi’ni daha ismini ilk duyduğumda sevdim. Filmdeki kızın şarkısını bulmak için çok uğraştım. Uzun zamandır bir şarkıyla bu kadar başbaşa kalmamıştım. Sonunda 'Kanatlarım Var Ruhumda' çıktı. Düzenlemesini Mustafa Ceceli’nin yaptığı, akustik gitarlari benim çaldığım, çok naif bir şarkı oldu. Bi küçük Eylül meselesi de şarkısı da doğru zamanda doğru yerlere gidecek ve iyi gelecek, öyle hissediyorum” yorumunda bulunuyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe