EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Şubat 2014 Cuma

NESLİHAN ENGİN ''YARA''


2010 yılının Ekim ayında yayımladığı ilk albümü ''Ruhum Su Aldı''yı yayımlayan Neslihan Engin, ikinci albümü ''Yara''yı We Play Müzik etiketi ile yayımladı. 8 parçadan oluşan ‘Yara’ albümü Erekli-Tunç Stüdyoları’nda kaydedildi. Albümün prodüktörlüğünü; Selim Öztürk üstleniyor. Tüm söz ve bestelere imza atan Neslihan Engin albümdeki piyano, klavye ve akordeonları da kendisi çalıyor. ‘Perdeler’ parçasında pop müzik sanatçısı Barbaros, Neslihan Engin’e eşlik ediyor. Albümün mikslerini yapan Rıza Erekli, aynı zamanda sürpriz vokalleriyle albümde yer alıyor. Albümde 7 yepyeni parçanın yanı sıra, ilk albümden çok beğenilen ‘Kaçtım’ adlı parçanın da yeni ve farklı bir düzenlemesi bulunuyor.

Albümün kapak fotoğrafları ise Kadri Karahan tarafından, artık kullanılmayan Haydarpaşa Garı’nda çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe