EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Şubat 2014 Cumartesi

MÜZİK BLOGLARI FİKİR TAKIMI 2014 BULUŞMASI!


Müzik Blogları Fikir Takımı olarak 2014’ün ilk buluşmasını Safi Meyhane’de gerçekleştirdik. Geçtiğimiz yıl pek çok özel buluşmayı gerçekleştirdiğimiz ve çok sayıda önemli konuyu tartıştığımız bu buluşmalar Tolga Akyıldız’ın moderatörlüğünde devam ediyor. Bu kez diğer buluşmalardan farklı bir şekilde buluştuk. Biz müzik söyleşisinden çok 2014’ün açılış buluşması tadında, her konudan konuştuğumuz, bol bol Yeni Rakı içtiğimiz özel bir etkinlikti.  Yeni yılın ilk buluşmasının konuğu ise Mor ve Ötesi Grubu’nun solisti Harun Tekin oldu.

Müzik Blogları Fikir Takımı üyeleri ile tanışan Harun Tekin’le gerçekleştirdiğimiz her telden sohbetten bazı notları paylaşmak istiyoruz.

*Harun Tekin’in Roll dergisi koleksiyonu varmış. 8 sayılık bir eksik varmış. Onları da tamamlarsa tüm koleksiyonu tamamlamış olacakmış.

*Sık sık Koray Candemir, Tarkan Gözübüyük, Athena Gökhan,Metin Türkcan gibi müzisyen arkadaşlarla bir araya gelip ps partileri düzenliyorlarmış. 

*Geçenlerde bir İtalyan blogda Gül Kendine albümlerindeki son şarkıları olan "Bir" in çevirisine rastlamış. Çok şaşırmış mutlu olmuş...

*Harun Tekin, Nilüfer’in düet albümünde yer alan performanslarının aslında onların da pek içlerine sinmediğini dile getirdi. En başta başka şarkıları söylemeyi denemişler mesela Eğrisi Doğrusu'nu falan. Ama tam istedikleri gibi olmayınca Dokun Bana'da karar kılmışlar.

Hayat Müzik
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe