EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Şubat 2014 Çarşamba

MFK ''KUCAK AÇAR SEVGİLER''


MFK adıyla müzik çalışmalarını sürdüüren Mehmet Fatih Kara, kariyerinin ilk albümü ''Kucak Açar Sevgiler'' ile dinleyiciyle buluştu. İrem Records etiketi taşıyan ''Kucak Açar Sevgiler'' dijital platformlarda yerini aldı. 2012 yılının Aralık ayında Amerika’da kayıt, miks ve mastering çalışmaları başlayan albüm, 2013 yılının Kasım ayında İstanbul’da Aykut Gürel’in katkısıyla tamamlandı.
İmaj fotoğrafları için Dilan Bozyel ile çalışan MFK, albümün açılış parçası ‘Kucak Açar Sevgiler’i,  Alper Yamak yönetmenliğinde kliplendirdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe