EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Şubat 2014 Çarşamba

MELİS SÖKMEN 18 YIL SONRA ''HEDİYEM''İ YAYIMLIYOR!


Türkiye'nin en özel kadın seslerinden Melis Sökmen yeni prodüksiyonu ''Hediyem''i DMC etiketi ile yayımlıyor. Sahne çalışmalarına hiç ara vermeden devam eden ve 18 yıl sonra yeni bir albüm yayımlayan Melis Sökmen, kendisi ile özdeşleşmiş, sözleri Orhan Atasoy’a müziği Ercüment Vural’a ait “Gemiler” ve yorumladığı her ortamda çok beğeni aldığı, artık bir pop müziği klasik olan sözleri Seda Akay’a müziği Ozan Çolakoğlu’na ait “Deli Mavi” adlı eserleri de yeni düzenlemeleri ile bu albümde yeniden yorumluyor.
 
Albümün ilk klibi, albümle aynı adı taşına, sözü Çiğdem Gözkaman’a, müziği Melis Sökmen’e, düzenlemesi Halil İbrahim Işık’a ait “Hediyem” adlı şarkıya çekildi.

Melis Sökmen’in “Hediyem” albümünde Ercüment Vural, Cenk Sökmen, Ozan Çolakoğlu, Onur Aymergen, Ali Erel, Çetin Akcan, Seçkin Gül gibi önemli isimler bir araya geldiler.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe