EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Şubat 2014 Salı

ETKİNLİK : İSKENDER PAYDAŞ


Müzik dünyasının önemli isimlerinden İskender Paydaş ''Zamansız Şarkılar'' performansları ile dinleyiciyle buluşmaya devam ediyor.
The Istanbul EDITION’da yer alan Billionaire Club’da her Çarşamba aldığı sahnesinde, geçmişden günümüze zaman tanımayan şarkıları yorumluyor. 
 Paydaş, en bilindik şarkıları alışılan formlarının dışında yeniden aranje ederek, batı sound’unu doğu öğeleriyle harmanlayarak geleceğin sound’unu yakalamayı hedeflediği ‘Zamansız Şarkılar’ albümündeki şarkılarını orkestrasıyla birlikte sahne performansına taşıyor. Müzikseverler Çarşamba geceleri saat 23:00 itibariyle İskender Paydaş ve Orkestrası’nı The Istanbul EDITION’da bulunan Billionaire’de dinleyebilirler.

"Zamansız Şarkılar" albümünde; Paydaş’ın, müzik yolculuğuna başladığı ilk yıllardan günümüze besteci, aranjör olarak imza attığı; "Bu Aşk Fazla Sana", "Batsın Bu Dünya", "Kar Beyaz", "Tavla" gibi tüm zamanlarda sevilen şarkıların yanı sıra, Teoman, Kenan Dogulu, Mirkelam, Atiye, Mustafa Ceceli, Özgün gibi sanatçıların sesleriyle eşlik ettiği "DR.", "Yeni Aşk","Nasıl Yani","Sensiz Olmaz Ki!" gibi şarkılar da yer alıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe