EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Şubat 2014 Çarşamba

CAN BONOMO EV OTURMASI KONSER SERİSİ DEVAM EDİYOR!Nokta bünyesinde yayın yapan video platformu izlesene.com'da Can Bonomo'nun Ev Oturması online konser serisinin yedincisi yayımlanıyor. 16 Şubat Pazar günü canlı olarak yayınlanacak konser saat 21:00’dan itibaren www.izlesene.com/canbonomo üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Can Bonomo'nun sevilen şarkılarının yanında interaktif sohbetlerle takipçileriyle 2 saat geçireceği etkinlik Bonomo'nun arkadaşları ile birlikte evinin salonunda gerçekleşecek.
Sanatçının Nisan ayındaki ev oturması performansı da İzlesene.com’da canlı olarak yayınlanmıştı. Büyük ilgi gören 1.5 saatlik konser ile 27 bin izleyiciye ulaşılmıştı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe