EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Şubat 2014 Perşembe

BANU KANIBELLİ ''BU RÜZGAR''


Banu Kanıbelli, farklı yorumu ile 9 şarkıyı bir araya getirdiği ‘Bu Rüzgar’ albümünü yayımladı. Daha önce çocuk şarkılarıyla tanıdığımız Banu Kanıbelli, bu kez ''büyüklere özgür olmayan hiçbir şeyin kıymetli olmadığını'' anlattığı şarkılarıyla dinleyici ile buluştu.

Baki Duyarlar’ın müzik direktörlüğünü yaptığı, albüme Bülent Ortaçgil, Cem Aksel, Kağan Yıldız gibi isimler eşlik ediyor. Albümün tüm besteleri ise Banu Kanıbelli’ye ait. Yalvaç Ural-Kırılgan, Küçük İskender-Otoformat ve Mürrüvet Uygun-Sen Söyle şarkılarının sözlerini armağan ettiği ‘Bu Rüzgar’daki şarkıların diğer sözleri sanatçıya ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                                                            (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe