EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Şubat 2014 Salı

ASYA'DAN YENİ ALBÜM : ''AŞK İZ BIRAKIR''


Türk popunun özlenen isimlerinden Asya, yeni albümü ''Aşk İz Bırakır''ı yayınlamaya hazırlanıyor. DMC etiketi ile raflarda yerini alacak çalışmada 7 yeni şarkı ve 1 cover şarkı bulunuyor. Asya, “Aşk İz Bırakır” albümünde yer alan şarkıların 5 tanesinde söz yazarı ve besteci olarak yer alırken, Sibel Algan, Turan Sarıbay, Özgen Akçetin ve Zeynep Talu, Leman Sam ile Aykut Gürel gibi isimlerle çalıştı. İki Yol, Kalbim Dayan, Al Aşkı Dilimin Ucundan, Bir tanem, Ben Neyim Sence, Havalı ve Çifte Kumrular isimlerini taşıyan yeni şarkıların yanı sıra albümüne Leman Sam’dan dinlediğimiz ve döneminin en önemli balladlarından olan “Anladım”ı da alan Asya, şarkıya yepyeni düzenlemesi ile yorumladı.

Söz ve bestesi Asya’ya düzenlemesi Febyo Taşel’e ait olan, albümün dinleyicilerle tanışma şarkısı “İki Yol”, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kliplendi. Video klip için özel bir plato ve dekorlar hazırlanırken, çekimler 14 saat sürdü.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe