EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Ocak 2014 Çarşamba

LUISA SOBRAL, TÜRKİYE'YE GELİYOR!


Portekiz’in yetenekli söz yazarı/caz şarkıcısı Luisa Sobral, Türkiye'de ilk performansını sergilemeye hazırlanıyor. 2011 yılında yayımladığı ilk albümü “The Cherry On My Cake”’ ile platin plak satışlarını geride bırakan ve başarısını yeni albümü “There’s a Flower in my Bedroom” ile sürdürenLuisa Sobral 24 Ocak’ta  İş Sanat’a sahne alıyor.
Müziklerinde caz, soul ve pop tarzlarını buluşturan Luisa Sobral’ın, 17 yepyeni şarkının tamamına imzasını attığı son albümünde kendisine İngilizlerin genç Sinatra’sı olarak anılan Jamie Cullum’da eşlik ediyor. BBC’de ünlü Jools Holland’ın programında canlı yayın konuğu olan ilk Portekizli sanatçı olan Luisa Sobral, dünyaca ünlü İspanyol yıldız Alejandro Sanz’ın albümü “La Musica no se Toca” için kaydettiği şarkıyla yıldızını parlatırken, son albümüne sadece Jamie Cullum değil ayrıca fadonun önemli seslerinden Antonio Zambujo ve uluslararası piyano yıldızı Mario Laginha da konuk oluyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe