EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Aralık 2013 Çarşamba

HANDE YENER FT VOLGA TAMÖZ ''BİRİ VAR''


Hande Yener ilk kez Deezer'ın lansman partisinde seslendirdiği ''Biri Var''ı yayımlamaya hazırlanıyor. Polat Yağcı prodüktörlüğünde yayımlanmaya hazırlanan albümde toplam 8 versiyon bulunuyor. Biri Var şarkısının sözleri Berksan’a ait olup söz konusu projede Hande Yener’in ilk kez oğlu Dj Cağın Kulaçoğlu’nun versiyonuna da yer aldı.
“Biri Var” şarkısının orjinal versiyonu ,akustik versiyonu ve extended versiyonlarının aranjeleri  Volga Tamöz’e ait olup Berna Öztürk , Çağın Kulaçoğlu &Tolga Diler ,Cemre Burak ,Ozan Öner ,Murat Uyar da versiyonlarıyla yer alıyorlar.
Hande Yener Feat Volga Tamöz Biri Var projesinin klibi için ünlü yönetmen Nihat Odabaşı’nın kamerasının karşısına geçti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe