EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Ocak 2014 Pazartesi

GÖKHAN SAN'DAN YENİ VIDEO KLİP :''UCU YOK''

İlk albümü ''Makyaj''ı Arpej Müzik etiketi ile yayınlayan Gökhan San, ikinci video klibini söz ve müziği kendisine ait olan ''Ucu Yok'' şarkısına çekti. Ayrılan bir çiftin hikayesini anlatan klibin yönetmenliğini Gökhan Palas üstlendi. Klipte şarkının aranjörü Serkan Sönmezocak da piyano çalarak rol aldı.

Karlı bir İstanbul gününde Beyoğlu’nda 15 saatte çekilen klipte Gökhan San’a Slovakyalı model Dagmara eşlik etti. Sanatçı ayrıca albüme ismini veren “Makyaj” şarkısına da şimdiden klip çekerek müzik yolculuğuna hız kesmeden devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe