EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Ekim 2013 Perşembe

Unutulmayacak Bir Yılbaşı Daveti


Tchibo her hafta yenilenen temaları, modayı kaliteyle bütünleştiren ürünleri ve lezzetli kahveleriyle sevdiğimiz markalardan biri.

Bir Tchibo mağazasına girdiğinizde sizi karşılayan harika bir kahve kokusu duyuyorsunuz. Ürünlere bakmak için sabırsızlansanız bile kahve standının önünden güç bela ayrılıyor ve ürünlere doğru yöneliyorsunuz. Ürünlerin hemen hemen hepsi keyifli renklerde ve tarz ürünler. Üstelik hepsi birbirinden kaliteli ve dayanıklı. Tchibo ürünlerinin kalitesi, alanında uzman kişiler tarafından çok sıkı ve acımasız testlerden geçiyor ve sadece testi geçebilenler satışa sunuluyor.

Tchibo’nun bu haftaki teması; Yılbaşı Sofrası! Yeni yıl heyecanı ortalığı sarmış, ağaçlar süslenmiş, hediyeler seçilmeye başlanmışken yılbaşını evde harika bir davet vererek geçirmek isteyenlere müjde olsun. Bu temada karaflardan şarap dolabına, servis arabasından şişe soğutucuna, yılbaşı süslerinden elektrikli tencereye her şey var.

Yılbaşı Sofrası temasındaki tüm ürünler birbirinden güzel ama içlerinden seçerek birkaçına daha geniş yer verelim. Yılbaşında davet verecekseniz bu temada size göre çok şey var. Harika et yemekleri hazırlamanın inceliği, etin marine edilmesidir. Et, terbiyeyi ne kadar emerse o kadar lezzetli olur. Bu temada bulabileceğiniz marine şırıngasıyla et yemekleri kat kat daha lezzetli olacak ve her lokmada aroması hissedilecek. Yemekler kadar sunum da önemli. Kristal camdan şık bir karaf ve şişe soğutucuyla yemeklere eşlik eden içkiler hem şık görünecek hem de soğukluğunu koruyacak. Yemek başlayıp, sofraya oturulduğunda daveti veren kişi olarak konuklarla ilgilenmek sizin göreviniz oluyor. Her dakika mutfağa gidip gelmek, bir eziyete dönüşüyor ve keyfiniz kaçıyor. Masada kolayca pişirebileceğiniz elektrikli tencereyle geceyi mutfakta geçirme derdinden kurtulacaksınız. Bu temadan Elektrikli punç ve sıcak şarap hazırlayıcıyı da aldıysanız, yılbaşı davetiniz yıl sonuna kadar konuşulacak demektir.

Yılbaşı Sofrası temasında bunlardan başka birçok ürün daha bulunuyor. Daha ayrıntılı incelemek için Tchibo.com.trye tıklayıp, keşfe başlayabilirsiniz. Şöyle keyifli bir alışveriş yapıp, sonrasında da kahveyle yorgunluk atmak isteyenleri, çalışanlarının yüzünden gülümseme eksik olmayan Tchibo mağazalarına davet ediyor ve ekliyorum; yeni temalardan herkesten önce haberdar olmak için Tchibo Facebook sayfasını (https://www.facebook.com/tchiboturkiye) beğenebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

Bir boomads advertorial içeriğidir.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe