EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Aralık 2013 Perşembe

ÜMİT SAYIN ''KENDİLİĞİNDEN'' GELDİ!


Türk pop müziğinin özel isimlerinden Ümit Sayın, kariyerinde imza bırakan besteleri düet performansları ile müzik severlerle buluşturduğu albümünün ardından ''Kendiliğinden'' adını taşıyan yeni prodüksiyonunu yayımladı. Albüm, sanatçının kendi yapım firması ''Ümits'' etiketini taşıyor. Poll Production'un dağıtımını üstlendiği albüm Ümit Sayın'a ait 10 şarkı yer alıyor. ''Kendiliğinden''in ilk klibi Koray Kasap yönetmenliğinde ''Kopamayız Biz'' isimli şarkıya çekildi. Ümit Sayın, "Kendiliğinden’’ albümünü; ''Acı,delilik ve ölüm girdabından umutla , sabırla,zamanla ve Allah'a sarılarak kurtuluşun hikayesidir.'' şeklinde ifade ediyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe