EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Aralık 2013 Salı

SUZAN KARDEŞ YENİ YILA ''YARIM HAVA ÇALSANA'' DİYEREK GİRİYOR!Farklı tarzı ile kendine has bir dinleyici kitlesine sahip olan Suzan Kardeş, her sene Mayıs ayında Hıdırellez’ e denk gelen gün ve yeni yılda albüm çıkarma geleneğini bozmadı! Suzan Kardeş, 2014'ü yeni teklisini ile karşılamaya hazır.
DMC etiketiyle dijital platformlarda yer alan tekli ‘Yarım Hava Çalsana’ isimli şarkıda Suzan Kardeş’e canlı enstrümanlar da Bekriya Band eşlik etti. Şarkının düzenlemesi ise Cengiz Köroğlu imzasını taşıyor. Yönetmenliğini Önder Kuvvet’in, görüntü yönetmenliğini Muratcan Gökçe’nin, sanat yönetmenliğini ise Begüm Kardeş’in üstlendiği video klibe dansıyla Gülay Sütçü eşlik etti. 
Orion stüdyolarında gerçekleşen klip çekimi 1 gün boyunca sürdü. Black magic kamera tekniğiyle çekilen video klip’ de görsel resimleri video klibin sanat yönetmeni Begüm Kardeş çizdi. Klip fotoğrafları Ersin Mert Terliksiz imzası taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe