EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Aralık 2013 Cuma

ÖMÜR GEDİK & UMUT KUZEY DÜETİ : ''DOKUN BANA''

Ömür Gedik, rock müziğin son dönemde adından sıkça söz ettiren isimlerinden Umut Kuzey'le düet yaptı. Birlikte seslendirdikleri "Dokun Bana" şarkısı dışın da, akustik konserler vermeyi de planlayan ikili bu iş birliğinden son derece memnun olduklarını dile getirdi.
 
Umut Kuzey bir araya gelme hikayeleri için ; Ben, "Dokun Bana" şarkısını Ömür Gedik için yazdım, ve Ömür'e dinletmek için aradım.Bir araya geldik,dinlediğin de şarkının sözlerinden çok etkilendi ve birlikte okuyalım dedi.Benim için de bu düet sürpriz oldu." dedi.

Yakında müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak olan video klip, Gökhan Palas'ın yönetmenliğinde Beyoğlu'nda nostaljik bir otelde çekildi.Ömür Gedik ve Umut Kuzey büyük bir aşkın ve ayrılığın anlatıldığı video klipte, birbirlerini hala seven iki eski sevgiliyi canlandırıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe