EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Aralık 2013 Çarşamba

MAHMUT ŞATIROĞLU ''BİRDENBİRE''

Müzik dünyası yeni müzisyenlerle tanışmaya devam ediyor. İlk şarkısı ‘’Birdenbire’’yi yayımlayan Mahmut Şatıroğlu, dinleyiciye ‘’merhaba’’ diyor! Genç müzisyen, Orhan Veli’nin ‘’Her şey birdenbire oldu’’  dizesinden yola çıkarak oluşturduğu şarkısını dijital platformlar aracılığı ile müzik severlerle buluşturdu. İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Mahmut Şatıroğlu, söz ve müziklerine imza attığı 10 şarkılık albümünde aranjör olarak Erinç Köker ile çalıştı. Albümün ilk video klibi Birdenbire Özde Güleryüz imzası taşıyor.

             
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe