EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Aralık 2013 Salı

EMRE AYDIN'DAN YENİ ALBÜM : ''EYLÜL GELDİ SONRA''


Türk rock müziğinin önemli isimlerinden Emre Aydın, merakla beklenen yeni albümü ''Eylül Geldi Sonra''yı yayımlıyor. Sanatçının dördüncü stüdyo albümünün kayıtları İsveç'te tamamlandı. Mustafa Ceceli, Mats Valentin gibi aranjörlerle çalışan Emre Aydın, 10 şarkıdan oluşan albümünde 8 şarkının söz ve müziğine imza attı. Albümün sürprizi ise sanatçının, Sezen Aksu'ya ait ''Belalım'' ve Nazan Öncel'e ait ''Geceler Kara Tren'' şarkılarını yeniden yorumlaması oldu. Söz konusu albüm 565 Müzik Yapım ve DMC etiketi ile yayımlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe