EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Aralık 2013 Pazartesi

ALOFT BURSA'DAN ''MÜZİKLİ ANLAR''

 
Aloft Bursa, ''Müzikli Anlar'' yarışması ile müzik severleri Londra'ya göndermeye hazırlanıyor. 4 hafta facebook üzerinden sürecek yarışmada, müzikle ilgili her hafta Multitap'ın kendisinin duyuracağı farklı bir hashtag'e katılan ve fotoğraf ve mesajlarıyla müziğin ruhunu en iyi yansıtan bir kullanıcı, sevdiği bir kişi ile birlikte 4 gece Aloft Bursa'da konaklama ve Multitap imzalı CD kazanacak.

Dünya çapında bir çok farklı ülkede otelleri bulunan ve Türkiye'de ilk otelini Bursa'da açan Aloft, "Müzikli Anlar" yarışması ile misafirlerine ayrıcalıklar dünyasının kapılarını açıyor. 25 Kasım - 20 Aralık 2013 tarihleri arasında düzenlenecek, tanıtımlarını ve jüriliğini Multitap'ın yapacağı yarışmaya: her hafta Aloft Bursa'nın sosyal medya sayfasını takip eden ve Multitap'ın duyuracağı haftanın hashtag'i ile en havalı resimlerinizi paylaşarak katılabilir, uçak biletleri dahil Aloft London'da 4 gece konaklama kazanabilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe