EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Kasım 2013 Cuma

ZORLU CENTER PSM İLE TANIŞMANIN ZAMANI GELDİ!

 
Türkiye'de gerçek anlamda bir sahne showu/performans izlemek isteyen kültür sanat tutkunlarının işi ne yazık ki çok kolay değil. Sayıca az olan merkezlerin, zamanla kapatılması ya da atıl kalması sanatseverler için keyifsiz bir durum. Bütün bu olumsuzluklara rağmen İstanbul yeni bir kültür sanat merkezi ile tanıştı. Zorlu Center PSM, kısa sürede lokasyonu, fiziki yapısı ve etkinlik takvimi ile sanat severlerin ilgisini çekmeyi başardı.


Zorlu Center PSM'nin fiziki yapısı ile ilgili bilgi vermek gerekirse; büyük salonu (ana tiyatro) 2 bin 262 kişilik, diğer salonu drama sahnesi ise 738 kişilik kapasiteye sahip. 300 milyon USD yatırım yapıldığı bilgisine ulaştığımız ve 50.000 m² kapalı alana sahip olan merkez, Ekim 2013 itibariyle dünyanın önde gelen tiyatro, dans, müzikal, konser ve resim sergisi gibi birçok sanatsal faaliyete ev sahipliği yapmaya başladı. Zorlu Center PSM , müzikallerin New York Broadway ve Londra West End’den sonraki yeni merkezi olmaya hazırlanıyor.
 

Etkinlik takviminin en çok ilgi çeken konserlerinden birisi de 19 Kasım'da gerçekleşecek  Grammy ödüllü Luciana Souza'ya ait. 2005 ve 2013 yıllarında Caz Yazarları Derneği tarafından en iyi kadın caz vokalisti olarak ödüllendirilen, tüm dünyada hayranlık uyandıran albümler yapan Luciana Souza, mükemmel bir performansla ilk defa Zorlu Center PSM’de, İstanbul’lu dinleyicisiyle buluşacak.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe