EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Kasım 2013 Salı

YÜKSEK SADAKAT ''SENİNLE''

Vokal değişikliği sonrasında yollarına Selçuk Sami Cingi ile devam eden Yüksek Sadakat, dördüncü stüdyo albümleri öncesinde ''Seninle'' adını taşıyan teklileri ile dinleyiciyle buluşuyor. Söz ve müziği Kutlu Özmakinacı'ya düzenlemesi Yüksek Sadakat'e ait olan şarkının klibi İmre Haydaroğlu tarafından Şile'de çekildi.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. yüksek sadakat, sürekli vokali değişen 70 li yıllardaki gruplar gibi oldu. moğollar ve kurtalan ekspres gibi. iki tok sesli vokalden sonra (cemil ve kenan) selçuk sami cingi'nin sesi gruba çok tiz kaldı.onlar da bunun farkındadır belki ama eski havası yok maalesef. şu cemil'le bi daha konuşsalar. kendi solo albümü de berbat bu arada.

  YanıtlaSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe