EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Kasım 2013 Çarşamba

SUADİYE, GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!

 
Müzik dünyası yeni ve farklı isimlerle tanışmaya devam ediyor. Suadiye, kendi adını taşıyan ilk solo albümünü Arpej Müzik etiketi ile yayımlamaya hazırlanıyor. Umut Kuzey süpervizörlüğünde hazırlanan albümdeki tüm şarkıların söz ve müzikleri Suadiye'nin imzasını taşıyor. Topşam 7 şarkı, 1 remix ve 2 versiyondan oluşan albümde Alen Konakoğlu, Kıvanç K, Onur Betin gibi isimler yer alıyor. Albümün çıkış şarkısı ''Kalp Atışları'' Assos, Behramkale ve Kaz Dağları'nda kliplendirildi.
Dans eğitimini Bachata, Salsa, Hip-hop ve R&B üzerine alan Suadiye, müzik ve dansı bir bütün olarak gördüğünden sahne şovlarına önem verdiğini ifade eden Suadiye'yi daha yakından tanımak isterseniz, Itunes'dan dinleyebilirsiniz.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe