EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Kasım 2013 Perşembe

MEHMET ERDEM'İN İKİNCİ ALBÜMÜ : ''HİÇ KONUŞMADAN''


Mehmet Erdem, Sony Müzik etiketi ile yayımlanan ve  geçtiğimiz yıla damgasını vuran ''Herkes Aynı Hayatta''nın ardından yeni albümünü dinleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Söz ve müziği Cihan Güçlü'ye ait olan ''Hiç Konuşmadan'' albümünün ilk lokomotif şarkısı ''Acıyı Sevmek Olur mu?' radyo listelerinde yerini alıyor. Müzisyenin ikinci solo albümü ''Hiç Konuşmadan'' 26 Kasım'da müzik marketlerde yerini alacak.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. mehmet erdem iyi, hoş müzisyen ama şarkı söylemekte çok inat ediyor. şimdi cihan güçlü'nün sesinden sevdiğimiz 'hani hayat bir oyundu' şarkısını söylemiş.ama ruhsuz bir şekilde, sanki evinde kağıttan okuyor.hiç bir vurgu yok.şimdi ben bu şarkıyı mehmet erdem'den nasıl dinleyeyim? sesini kısıp ruhsuz okuyunca 'cool' mu olunuyor? dinleyicinin de bunları yutmaması gerekiyor aslında. ama bana ne ki alan memnun satan memnun :-)

  YanıtlaSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe