EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Kasım 2013 Cuma

DEEZER TÜRKİYE LANSMANINDA NELER YAŞANDI?

Deezer Türkiye geçtiğimiz aylarda Türkiye'deki test yayını tamamlayarak yayın hayatına başladı. Kullanıcıya farklı deneyimler sunma çabası içinde olan ve bu anlamda rakiplerinden ayrışan Deezer'in lansman partisi geçtiğimiz gün Babylon'da yüksek bir katılımla gerçekleşti. Müzik dünyasının yoğun ilgi gösterdiği gece önümüzdeki dönemde albümünü yayımlamaya hazırlanan Sapan grubunun performansı ile başladı. Pinhani ve Hande Yener'in sahneleri ile devam eden gece geç saatlerde kadar aynı çoşku ile sona erdi.

Deezer Genel Müdürü Selen Zorlu açılış konuşmasında ''Partinin açılışında bir konuşma yapan Deezer Türkiye Genel Müdürü Selen Zorlu; “Deezer, müziğin keşfedilmesi, sevilmesi ve paylaşılması üzerine inşa edilen bir müzik devrimini gerçekleştirmeye kendini adamış dijital bir platformdur. Deezer’ın, amacı müziği sahiplenmek değildir. Biz herkesin Deezer'ı kullanarak nerede ve ne zaman olursa olsun müziği keşfetmesini ve paylaşmasını istiyoruz. İnsanlara daha önce hiç yaşamadıkları yeni ve muhteşem bir müzik deneyimi sunmak istiyoruz.'' cümleleri ile Deezer'in amacını özetledi.
Deezer Türkiye lansmanı www.deezer.com/app/deezer-lansman adresi üzerinden 180'den fazla ülkede yayın yaptı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe