EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Kasım 2013 Cumartesi

BENDENİZ VE NİRAN ÜNSAL ''AYNI SAHNEDE'' BULUŞUYOR!Türk pop müziğinin iki başarılı ismi Bendeniz ve Niran Ünsal TRT Müzik ekranında buluşuyor.  Bugüne kadar kendi imzasını taşıyan, klasikleşen şarkıları ile geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Bendeniz ve yeni albümünü geçtiğimiz günlerde yayımlayan Niran Ünsal, televizyon ekranında unutulmaz bir canlı performans sergilemeye hazırlanıyor. İkili, program provalarında birlikte ortak sahneyi paylaşmaktan çok keyif aldıklarını ve bu müzikal paylaşımı özel mekanlarda da dinleyici ile buluşturabileceklerinin altını çizdi. Bendeniz ve Niran Ünsal söz konusu programda ‘’Kalbim Ege’de Kaldı, Hakim Bey, Yine Yeniden’’ gibi şarkılarda düet yapacak.Kendi kariyerlerinde kilometre taşı olan şarkıları ve Türk popunun önemli eserlerini aynı sahnede seslendiren Bendeniz ve Niran Ünsal’ın müzikal birlikteliklerinden ortaya çıkacak yeni projeleri önümüzdeki günlerde müzik severlerle buluşacak.

‘’Aynı Sahnede’’ programı TRT Müzik ekranında 18 Kasım Pazartesi günü 21.00-22.30 saatleri arasında yayımlanacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe