EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Ekim 2013 Pazartesi

''TESİR ALTINDA'' BİR YARIŞMA BAŞLADI!Mustafa Sandal'ın 2013 yazında yayımladığı, sözü ve müziği Gülşen'e ait olan ''Tesir Altında'' dinleyiciden olumlu geri dönüşler aldı. Şarkıcı liste başı parçasının remix versiyonu için “BP Tesir Altında Remix Cup” yarışması düzenliyor. “Tesir Altında” şarkısının remixini hazırlayarak mp3 formatında groupdetay@mustinet.net adresine gönderen adaylar sürpriz hediyeler kazanabilecek. Remix düzenlemeler, Mustafa Sandal, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu’ndan oluşan jüri tarafından değerlendirecek. Jüri tarafından seçilecek yarışmanın birincisi Macbook Pro bilgisayar, ikincisi iPad ve üçüncüsü ise iPod touch kazanacak. Katılımcılar şarkının akapella linkine http://we.tl/FByAsGFXxK adresinden ulaşabilecek. Söz konusu yarışmaya katılmak için son tarih ise 29 Ekim 2013 olarak belirlenmiş.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe