EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Ekim 2013 Salı

FERHAT GÖÇER'DEN ''KALBE KİRALIK AŞKLAR''


Ferhat Göçer yeni albümü ''Kalbe Kiralik Aşklar''ı DMC etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor. 11 şarkıdan oluşan albümde son dönemin önemli söz yazarı ve bestecisi Zeki Güner, Haluk Kurosman, Alper Narman ve Onur Özdemir’e ait şarkıları ile birlikte şarkıcının daha önceki albümlerinde olduğu gibi, amatör müzisyenlerin müzik sektörüyle buluşması amacıyla kurduğu “besteniyolla.com” platformundan seçilen, Birdal Gök ve Hüseyin Boncuk’a ait şarkılar da yer alıyor.

Selim Çaldıran ve Haluk Kuruosman'ın aranjör olarak imza attığı albümün çıkış şarkısı söz ve müziği Zeki Güner'e ait olan ''Git'' olarak belirlendi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe