EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Ekim 2013 Çarşamba

Digiturk ‘Yıldız Seyirci’ yarışması ile MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ne gönderiyorDigiturk, Facebook sayfasında hayata geçirdiği Yıldız Seyirci yarışması ile 1 takipçisini Amsterdam’da bu yıl 20’incisi gerçekleştirilecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ni izlemeye gönderecek.

Instagram videolarını 21 Ekim 2013 tarihine kadar #yıldızseyirci etiketi ile paylaşıp, Digiturk Facebook sayfasındaki kayıt formunu dolduranlar yarışmaya katılma hakkı elde edecek. Yüklenen Instagram videoları arasında jüri tarafından en beğenilen videonun sahibi bir arkadaşıyla birlikte Amsterdam'da düzenlenecek Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber One Direction gibi dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı bu muhteşem geceyi yerinde seyretme şansına sahip olacak.

Kazanmak için tek yapmanız gereken en iyi seyirci olduğunuzu kanıtlayacak yaratıcı Instagram videonuzu #yıldızseyirci etiketi ile paylaşmak.

Yarışmaya katılmak için http://gid.io/yildizseyirci2 internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

MTV Avrupa Müzik Ödülleri Hakkında: Bu yıl 20’inci yılını kutlayacak olan MTV Avrupa Müzik Ödülleri 10 Kasım 2013’de Amsterdam-Ziggo Dome’da gerçekleşecek. İzleyicilerinin oyları ile belirlenen ödüllerin sahiplerini bulduğu gece her yıl farklı bir şehirde düzenleniyor. Yıldızlar geçidine dönen bu tören dünyanın her yerinde televizyonlardan, web’den ve mobil cihazlardan izlenebiliyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe