EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Eylül 2013 Salı

ZAKKUM'DAN YENİ ALBÜM: ''HER GÜN SONBAHAR''

Zakkum, dördüncü stüdyo çalışması ''Her Gün Sonbahar''ı yayınlamaya hazırlanıyor. 13 yeni şarkıdan oluşan albüm, grubun dördüncü stüdyo albümü olma özelliğini taşıyor. ''Her Gün Sonbahar''da yer alan tüm sözler Cem Şenyücel'e, müzikler ise Yusuf Demirkol'a ait. Albüme ismini veren şarkıya çekilen ilk klibin yönetmenliği ise Erkan Tatoğlu üstlendi.

''On beş yılı geride bırakırken...
Doğuya ve batıya aynı mesafeden: 
Sonbaharın erkenden düştüğü şehir, Ankara'dan... 
Burada saatler bozuk, 
Burada takvim durdu, Burada her gün sonbahar..."
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. zakkum gerek vokali gerekse şarkı sözleriyle başarılı bir grup. ama ilk albümdeki sert sound giderek yumuşadı, artık d&r gibi sitelerde türkçe pop kategorisine sokuldu. rakı masasında dinlenen rock müzik mi olur.son albümü de aynı yoldan gitmiş maalesef.zaten sonbaharda çıkması da bunu kanıtlar vaziyette. zakkum'dan bir daha hipokondriyak gibi bir şarkı dinleyemeyecek miyiz? yoksa ağlak rak'a devam mı edeceğiz?

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe