EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Eylül 2013 Cuma

DUMAN'DAN YENİ ALBÜM ''DARMADUMAN''


Türk rock müziğinin kült gruplarından Duman, uzun bir aradan sonra yeni albümleri ''Darmaduman'' ile müzik marketlerde yerini aldı. 13 şarkıdan oluşan albüm Pasaj Müzik etiketiyle İrlanda'da Grouse Lodge Recording Studios'ta kaydedildi. Darmaduman'ın ilk video klibi ise önümüzdeki günlerde ''Yürek'' şarkısına çekilmeye hazırlanıyor. Grubun tüm üyelerinin söz ve müziklerinin yer aldığı ''Darmaduman''da 'Eyvallah'' gibi toplumsal olaylara atıfta bulunan ''Gözleri Kanlı'' , ''Sınana Sınana'', ''Köpekler'' gibi parçalar dikkat çekiyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe