EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Eylül 2013 Salı

ADIDAS ALL ORIGINALS PARTY KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA!Yenilikçi ve özgürlükçü çizgisi ile geniş bir fan kitlesine sahip Adidas Originals sanat moda, tasarım ve müziğin en orijinal örneklerinin bir araya toplandığı parti geleneğini dördüncü yılında da sürdürüyor.

adidas all Originals parti serisinin bu yılki sürpriz ismi, ünlü İsveçli grup Peter Bjorn and John. Grubun unutulmayacak performansının yanı sıra, partide Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grup sahne alacak. adidas all Originals İstanbul bu yıl 28 Eylül Cumartesi günü, Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek.
adidas “all originals İstanbul” bu yıl sanatın farklı dallarını tek bir çatı altında buluşturarak birçok sürpriz etkinlik, atölye ve dünyaca ünlü müzisyenlerin performanslarıyla katılımcılara unutamayacakları anlar yaşatmaya hazır.

Farklı bir deneyim arayanlar yeniden adidas “all originals istanbul”da buluşacak

28 Eylül Cumartesi günü Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek partide bu yıl, 2006’da Victoria Bergsman’ın vokallerde yer aldığı single’ları Young Folks ile büyük bir patlama yaratan dünyaca ünlü İsveçli indie pop grubu Peter Bjorn and John özel performansı ile yer alacak. Young Folks ile İngiltere Top 20 Listesi’nde bir numaraya kadar yükselen grup tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Peter Bjorn and John’un yanı sıra, adidas “all originals istanbul”da bu yıl Replikas, 123, Men With A Plan, Emir Yargın, Second ve Lust da özel performanslarını sergileyecekler. Partinin bir diğer sürprizi olarak ise, New York'un başarılı ikilisi Holy Ghost!, unutulmayacak gecede sahne alacak.
DROP A RHYME ile partinin yıldızı olma şansı

adidas’ın Unite All Originals kampanyası kapsamında tüm dünyada hayata geçirdiği ve RUN DMC’nin A-Trak’le işbirliği sonucunda ortaya çıkan ‘All Day Originals’ remiksinin üzerine herkesin kendi rap sözlerini yazabildiği yarışma, ‘Drop A Ryhme’, adidas web sitesi ve instagram’dan sonra “all originals İstanbul”da hayata geçiyor. Tüm parti katılımcılarına Drop a Rhyme sahnesine çıkıp, ‘All Day Originals’ ritimleri eşliğinde kendi sözleriyle rap yapma şansı veriliyor. Katılımcılara ayrıca isterlerse performanslarını kaydederek, sosyal mecralarda paylaşma imkanı da sunuluyor. 
adidas all Originals Party 28 Eylül 2013 Cumartesi günü, Küçükçiftlik Park’ta, biletler ise Biletix’te.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe