EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Ağustos 2013 Çarşamba

YAVUZ ÇETİN ALBÜMÜNDE YER ALMAK İSTER MİSİNİZ?


Geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz genç ve önemli müzisyen Yavuz Çetin anısına hazırlanan Tribute albümde ''Kurtar Beni'' şarkısı ile yer alacak genç gruplar aranıyor. We Play tarafından hazırlanan albümde genç ve yetenekli müzisyenlerin de olması isteniyor. Bu projeyle çok genç yaşta aramızdan ayrılan Yavuz Çetin’in şarkılarını sonraki kuşaklara taşımayı ve genç yetenekli bir gruba/sanatçıya destek olmayı amaçlanıyor.
Bu seçmede yer almak isteyen müzisyenler, “Kurtar Beni” şarkısını hazırlayarak 01.Ekim. 2013 tarihine kadar kurtarbeni@yavuzcetin.com adresine soundcloud'a yükledikten sonra parçayı link olarak gönderebilirler.
Gönderilen eserlerin arasından seçilecek olan grup/sanatçı Tribute albümde yer alacak ve albüm için kayıtları Ekim ayı içerisinde gerçekleştirilecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe