EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Ağustos 2013 Salı

TARKAN AÇIK HAVA SAHNESİNE ÇIKIYOR!


Açık hava konserlerinin vazgeçilmez isimlerinden Tarkan, bu yıl da dinleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. 31 Ağustos, 1,2,4 Eylül tarihlerinde Harbiye Açık Hava sahnesinden müzik severlere seslenecek olan Tarkan'ın konser gelirleri ise iki farklı yere bağışlanacak.

Kirli Kedi ve Atlantis Yapım tarafından düzenlenen konserlerden ikisinin geliri, iki farklı projeye aktarılacak. 2 Eylül Pazartesi günü gerçekleşecek konserin tüm geliri Eyüp Engelli Yaşam Merkezi Projesi; 4 Eylül Çarşamba günkü konser ise Doğa Derneği ve Seferihisar Belediyesi ortaklığıyla hayata geçirilen ve Tarkan’ın da kurucuları arasında yer aldığı “Seferihisar Doğa Okulu” yararına yapılacak.

Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. benim şöyle bir düşüncem var ama bundan 4 sene sonra yapılırsa tam anlamını bulacak. Tarkan'ın debut albümü 'Yine Sensiz'in 25. yılı olacak. yurt dışında örnekleri olan ve ülkemizde de bazı albümlerde yapılan 25. yıla özel tekrar basımı. hatta Tarkan o şarkıları yeni düzenlemelerle veya akustik olarak tekrar okusa ve remixler yapılsa 2-3 cd'lik bir arşivlik bir başyapıt yapılabilir. michael jackson'ın thriller ve bad albümleri, ajda'nın süperstar 83 ve 87 albümleri, MFÖ'nün 'ele güne karşı' albümüne yapılan şey (25. yıl özel baskı) yapılabilir. tabii ki o albümler ilk çıktıkları zaman cd yoktu. plak/kaset vardı. benim böyle kafamda bir şeyler oluştu. Tarkan'a bu yazdıklarım ulaşır mı bilemem ama duyarsa ve değerlendirirse çok sevinirim. ben 30 yaşındayım biz bu şarkılarla büyüdük.şimdiki 15-16 yaşlarındaki gençler bilmeyebilir. onlar da faydalansın

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe