EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Ağustos 2013 Pazar

MUSTAFA SANDAL'DAN ''TESİR ALTINDA'' BİR VİDEO KLİP!

Geçtiğimiz yıl yayımladığı ''Organik'' albümünün ardından DMC'ye transfer olan Mustafa Sandal, yeni teklisi ''Tesir Altında'' ile müzik severlerle buluştu. Sözü ve müziği Gülşen'e ait olan Tesir Altında'nın aranjesi Ozan Çolakoğlu imzasını taşıyor. Mustafa Sandal'ın Gülşen'le ilk müzikal ortaklığı olan çalışmanın video klibi ise Nihat Odabaşı tarafından geçtiğimiz günlerde çekildi. İlk olarak BP istasyonlarında satışa sunulan tekli, fiziksel olarak müzik marketlerde de yerini almaya hazırlanıyor.Video klibin teaserını buradan izleyebilirsiniz.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. mustafa sandal'ın hit şarkı çıkarmakta çok zorlandığını görüyoruz. onun başkalarına verdiği şarkıları okuma projesi (sahibinin sesinden gibi) vardı o ne oldu ki? ki 1990'ların en başından yaptığı şarkılar var ki ne güzeldir. mesela ajda'ya verdiği "sakın vazgeçme bu sevdadan", ayşegül aldinç'e verdiği "yanlışsın", zerrin özer'e verdiği bestesi "bir gün mutlaka", sertab'a verdiği "büyü de gel"... daha saymakla bitmez. gerçi bu şarkıları verdiği yorumcular zaten ondan daha güzel söylemişlerdir. zaten bence mustafa sandal çok çok iyi bir yorumcu değil, iyi bir söz yazarı/bestecidir.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe