EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Ağustos 2013 Salı

BEDÜK'TEN 10. YILA ÖZEL ''TÜRKÇE'' ALBÜM!


Elektronik müziğin başarılı ismi Bedük, müzikal kariyerinin 10. albümünde tamamı Türkçe şarkılardan oluşan bir albüm yayınlamaya hazırlanıyor. 2004 yılında Serhat Bedük olarak tanıdığımız ve ''Nefes Almak Zor''dan sonra hep İngilizce sözlü müzik yapan müzisyen, kariyerinin ikinci Türkçe albümünün hazırlıklarına başladı.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. çok güzel bir haber. elektronik müzik türkçe de yapılabilir. ben "nefes almak zor"u hala aynı zevkle dinliyorum. o albümü bedük adı altında tekrar söylese hiç yadırganmaz o derece güzel bir albüm. tabi o zamanlar, daha çok gırtlak nağmeleri yapıyordu. ingilizce bilmeme rağmen o söylerken doğru düzgün hiçbir sözü anlayamıyordum. artık anlaşılmıştır ki çok sınırlı bir zümre dışında ingilizce sözlü şarkı söylemek türkiye pazarında işe yaramıyor.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe