EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Temmuz 2013 Salı

VERA'DAN '' BOŞ ZAMANLAR''


Geçtiğimiz aylarda dinleyici ile tanışan ''Vera'', yeni akustik albümleri ''Boş Zamanlar'' ile dijital platformda müzik severlerle buluştu. Albümde grubun ilk EP’lerinden üç parçanın akustik versiyonlarının yanı sıra, Gezi Parkı eylemlerine ithafen besteledikleri Dokunma” adlı şarkının piyano versiyonu bulunuyor. Albümün adıyla dikkat çeken şarkısı ise, Sabahattin Ali’nin 70. yılını dolduran unutulmaz eserine adanan “Kürk Mantolu Madonna”. 

2004 yılında Denizli'de kurulan topluluk, vokalde Arel Koray Nalbant, klavyede Onur Gülen, davulda Canberk Karademir, bas gitarda Dünyacan Yılmaz ve gitarda Mustafa Şarbak'tan oluşuyor. 

Boş Zamanlar'ı 5 Ağustos itiari itibari ile dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe