EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Temmuz 2013 Salı

MİRKELAM ''DENİZİN ARKA YÜZÜ'' NÜ GÖSTERİYOR!


Türk popunun şahsına münhasır ismi Mirkelam, ''Mutlu Olmak İstiyorum'' adını taşıyan son albümünün ardından dinleyici ile buluşturacağı yeni albümünün hazırlıklarını tamamladı. Sony Müzik etiketi ile yayınlanmaya hazırlanan albüm ''Denizin Arka Yüzü'' adını taşıyor. Sanatçının altıncı solo albümü her zaman olduğu gibi Mirkelam müziğinin reklerini taşıyor. Yakında dinleyici ile buluşacak albümden gelen ilk sürpriz ise sözü ve müziği müzisyene ait ''Evlenelim Gel'' oldu. Sanatçının yeni şarkılarını ise, Bumerang'ın bloggerları özel bir etkinlikte dinleme fırsatı bulacaklar.
            
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. çok özledik kendisini. son solo albümünden bu yana 7 sene geçti. ama her albümü ayrı ayrı çok güzel.beklediğimize değecek gibi görünüyor.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe