EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Temmuz 2013 Çarşamba

MADE IN TURKEY VOL. 7 GELİYOR!


Türkçe şarkılardan oluşan “Made in Turkey” serisi ile daha önce hiç Türkçe müzik dinlememiş birçok Avrupalıya ilk kez Türkçe müzik dinleten ve yenilikçi perspektifiyle müzik dünyasının nabzını tutan “kültür elçimiz”, DJ Gülbahar Kültür serinin 7. albümü Made in Turkey Vol.VII’de müzikal yaratıcılığın Türkiye ekseninden örneklerle karşımızda. Barındırdığı müzikal stil zenginliğiyle dikkat çeken albüm, serinin öncekileri gibi çift CD’lik bir derleme. CD’lere adlarını veren, lezzetin ve canlandırıcılığın en temel ikilisi “Tuz” ve “Biber”, albümün iyi bir müzik ziyafeti için vazgeçilemez özelliğini vurguluyor. Albümde, Genç Osman, Elif Gökalp, Asena Akan, Şirin Soysal, Elif Çağlar, Pamela Spence, Betül Demir, Kırıka gibi isimler yer alıyor. Albümü önümüzdeki hafta itibari ile müzik marketlerden temin edebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe