EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Temmuz 2013 Çarşamba

HANDE YENER'DEN YENİ KLİP ''YA YA YA YA''


Hande Yener 2013 yazı için hazırladığı teklisi ''Ya Ya Ya Ya''yı kliplendirdi. Sözü ve müziği Berksan imzası taşıyan şarkının aranjesi Turaç Berkay Özer'e ait. Poll Production etiketi ile yayınlanan şarkının klibi Yunanistan’da Kefalonya adasında bulunan doğa harikası Melissanı mağarası ve Kefolonya adasının koylarında valilik tarafından verilen özel izinle yapılan çekimlerin ek sahneleri İstanbul Green Park Otel Pendik’te çekildi. 
35 kişilik bir ekiple 4 günde gerçekleştirilen klibin sanat yönetmenliğini Kemal Doğulu yaptı. Klip çekimlerinde Vivienne Westwood ,Begüm Salihoğlu gibi ünlü markaların özel tasarım kostümleri ile kamera karşısında geçen Yener’e klipteoyuncu ve model Serkan Çayoğlu eşlik etti.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim23:28

  yunanistanın bir adasına git masraf yap böylesine amatör bir klip çek olacak iş değil...otel odası ve havuz başında klip çekmek için yunan adasına gitmeye gerek yoktu...

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe