EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Temmuz 2013 Pazartesi

GÖKHAN TEPE 'DEN HARBİYE AÇIK HAVA KONSERİ Türk pop müziğinin istikrarlı isimlerinden Gökhan Tepe, müzikal kariyerinde 17. yılını Harbiye Açık Hava sahnesinde dinleyicileri ile kutladı. Orhan Şallıel şefliğinde İstanbul Symphonic Project ile dinleyicilerine çok özel bir program hazırlayan sanatçı, tüm açık havanın hep bir ağızdan söylediği dünden bügüne en çok beğenilen şarkılarının yanı sıra Türk Sanat müziğinden de eserler seslendirdi. Özellikle Serkan Çağrı’nın klarneti ile eşlik ettiği “Makber” ve bir Neşet Ertaş eseri olan “Şad Olup Gülmedim” ile dinleyenleri mest etti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe