EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Temmuz 2013 Çarşamba

BURAK AZİZ : ''ÇOK PARDON''


İlk albümünü 2000 yılında yayınlayan ve o dönemde dikkat çekmeyi başaran Burak Aziz, 13 yıllık bir aradan sonra yeni albümü ''Çok Pardon''u yayınlıyor. Nalan, Lara,Reyhan Karaca ve Selim Gülgören gibi isimlerin albümlerinde de söz ve besteleri bulunan Burak Aziz, “Uzun süredir buralarda değildim. ‘Çok Pardon’ Ben geldim. Azıcık dikkatinizi rica edebilir miyim?” diye soruyor.

Önümüzdeki ay müzik marketlerdeki yerini alacak olan “Çok Pardon”dan söz ve müziği Burak Aziz'e ait “İçim Rahat” isimli çıkış şarkısı radyolar aracılığı ile dinleyici ile buluştu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe